Úspěchy žáků

2020/2021

VÝTVARNO-JAZYKOVÁ SOUTĚŽ FRANKOFONIE 2021

Adéla Martinásková


ŽÁDNÝ VIRUS NÁS NEZASTAVÍ

Tomáš Vincek

2019/2020

SOUTĚŽ V PIŠKVORKÁCH

Sabina Košárková, Lukáš Kotásek, Michaela Dreslerová, Ondřej Žaloudek a Jan Henzel


OKRESNÍ KOLO KONVERZACE V NĚMECKÉM JAZYCE

Ilona Večerková a Vanda Usvaldová


NAŠE DĚVČATA OVLÁDLA FLORBAL V OKRESE

Lucie Školová, Adéla Gebauerová, Nela Vorlická, Nela Šabacká, Markéta Pumprlová, Bára Ševčíková, Lea Odchodnická, Markéta Michálková, Helena Lišková, Rozálie Paruzová, Tereza Richterová a Nikola Olivíková.

Natálie Kocmichová, Michaela Dreslerová, Sabina Košárková, Nikola Pavlovičová, Karolína Grulichová, Michaela Hudcová, Karolína Flaksová, Vendula Horváthová, Sára Hutová a Adéla Vidličková.


OLYMPIÁDA Z ČESKÉHO JAZYKA

Ilona Večerková, Ondřej Šelong, Michaela Dreslerová, Vanda Usvaldová


ŠKOLNÍ KOLO DĚJEPISNÉ OLYMPIÁDY

Patrik Skaličan a Eva Martinásková


BUTOVICKÁ LAŤKA

Lukáš Toman, Markéta Pumprlová, Jan Mlýnský, Ema Richterová, Dominik Dostál, Nikol Vojkůvková, Daniel Olivík, Barča Ševčíková, Matúš Vendrinský, Tereza Richterová, Matyáš Holba, Markéta Michálková, Vojta Hromádka, Sabina Košárková, Tomáš Vincek, Míša Hudcová, Nikol Peřinová, Robin Valášek, Barča Bergrová, Josef Švarc, Nikol Pavlovičová, Marek Böhm, Gábina Králová


2018/2019

VYDAŘENÝ KŘEST NOVÝCH DRESŮ

Lukáš Kotásek, Patrik Šimíček, Ladislav Jochman, Vojtěch Zuzaník, Tomáš Popp, Tomáš Horváth, Marián Žiga, Pavel Černoch, Ondřej Šelong


MĚSTSKÉ KOLO SOUTĚŽE STUDÉNKA ZPÍVÁ A TANČÍ

žáci 3. A


PYTHAGORIÁDA

Adéla Svačinová, Jakub Žaloudek, Klára Zajícová, Nela Vorlická, Sabina Košárková, Michaela Dreslerová, Jan Henzel, Karolína Žaloudková


OSMIFINÁLE V POLAR STREET HOCKEY

Matěj Perůtka, Danek Olivík, Alex Stachovič, Matěj Dýčka, Dominik Konečný, Adam Neubauer


OLYMPIÁDA V ANGLICKÉM JAZYCE

Adéla Dreslerová, Vojtěch Pavlačík, Tereza Richterová, Tomáš Popp Sára Ochmanová, Ondřej Šelong


BUTOVICKÁ HRAJE, TANČÍ A ZPÍVÁ

Čížová Kristýna, Štiková Amálie, Sára Ferencová, Viktorie Bittnerová, Michaela Kneiflová, Jan Mlýnský, Alex Stachovič, Tereza Pesničáková, Rozalie Paruzová, Lea Odchodnická, Magdalena Martinková, Nikol Bednářová, Veronika Vyvialová


ZEMĚPISNÁ OLYMPIÁDA - OKRESNÍ KOLO

Tobiáš Zajíc, Vojtěch Zuzaník


ZEMĚPISNÁ OLYMPIÁDA - ŠKOLNÍ KOLO

Matúš Vendrinský, Tobiáš Zajíc, Vojtěch Zuzaník


BUTOVICKÁ HVĚZDIČKA

Eva Neubauerová, Táňa Weislechnerová, Gabriela Janošková, Markéta Pumprlová


BUTOVICKÝ SLAVÍČEK

Eva Neubauerová, Ondřej Marek, Štěpán Vlk, Klára Banarová, Gabriela Janošková, Berenika Bohdalová, Kristýna Čížová, Patricie Seipelová, Tomáš Skoumal


STUDÉNECKÁ LYŽE

Sabina Košárková, Šárka Walczysková, Adam Neubauer, Kristýna Pošvicová, Alex Stachovič


DĚJEPISNÁ OLYMPIÁDA

Vojtěch Zuzaník


RECITAČNÍ SOUTĚŽ

Florián DostáL, Lukáš Peřina, Štěpán Vlk, Eliška Petrášová, Daniel Dragoun, Markéta Böhmová, Ema Richterová, Lea Odchodnická, Kateřina Tomášková


STUDÉNECKÁ LAŤKA

Vojtěch Hromádka, Tomáš Vincek, Michaela Hudcová


OKRSKOVÉ KOLO ČEPS CUP CHLAPCŮ

Neubauer Adam, Mlýnský Jan, Stachovič Alex, Vlk Matěj, Tomšů Alex, Horváth Lukáš


OKRSKOVÉ KOLO VE FLORBALE

Černoch Pavel, Šimíček Patrik, Zuzaník Vojtěch, Horváth Tomáš, Šelong Ondřej, Popp Tomáš, Skaličan Patrik, Henzel Jan, Konečný Dominik


2017/2018


O POHÁR ROZHLASU

Kristýna Pošvicová, Vašek Štekl


BUTOVICKÁ HVĚZDIČKA

Berenika Bohdalová, Nela Švecová, Táňa Weislechnerová, Gabriela Janošková, Soňa Weislechnerová,


STREETHOCKEY

Tomáš Skupin, Ondřej Žaloudek, Ondřej Šelong, Tomáš Popp, Honza Henzel, Dominik Konečný, Marek Böhm


PIŠKVORKY

Adam Babůrek, Nela Maloňková, Jan Kubát, Lukáš Kotásek, Jakub Martínek


BUTOVICKÝ SLAVÍČEK

Klára Banarová, Markéta Böhmová, Karolína Smolanová, Gábina Janošková, Kateřina Bergrová, Natalia Chaideftou, Patricie Seipelová, Markéta Michálková, Ema Richterová


STUDÉNECKÁ LAŤKA

Marián Žiga, Jakub Martinek, Václav Štekl, Barbora Bergrová,


BUTOVICKÁ LAŤKA

Marian Žiga, Jakub Martinek, Vágner David, Pošvicová Kristýna, Bergrová Barbora, Vojkůvková Patricie, Štekl Václav, Placzek Jan, Kovács Ivo, Šumná Šárka, Maloňková Nela, Slováčková Natálie, Demlová Eliška


ŠKOLNÍ KOLO DĚJEPISNÉ OLYMPIÁDY

Tomáš Rýdl


POSTUP DO OKRESU FLORBALISTKY

Šárka Walczysková, Kristýna Pošvicová, Nikola Pavlovičová, Karolína Grulichová, Michaela Hudcová, Michaela Dreslerová, Viktorie Tománková a Sabina Košárková


3. MÍSTO OKRESNÍ TURNAJ FLORBALE

Matěj Vlk, Adam Neubauer, Alex Stachovič, Filip Bílek, Filip Zajac a Matěj Dýčka


2. MÍSTO V HALOVÉ KOPANÉ

Ondřej Šelong, Tomáš Horváth, Marek Böhm, Filip Zajac, Tomáš Popp, Marián Žiga, Lukáš Kotásek


2016/2017

ŠKOLNÍ ČASOPIS ROKU

Adéla Kyselá, Aneth Ševčíková, Eva Zindlerová, Iveta Libosvárová, Klaudie Gabčová, Matěj Matoušek, Miriam Richtárová, Sabina Večerková, Sára Ochmanová, Tomáš Urbánek, Vanesa Lichá, Veronika Morávková

HAVE FUN WITH ENGLISH

Aneta Ševčíková, Lucie Noháčová

MEZIŠKOLNÍ KOLO V PIŠKVORKÁCH

David Wilček, Martin Škola, Adam Babůrek, Lukáš Kotásek a Dominik Libosvá

STUDÉNKA HLEDÁ TALENT

Jana Böhmová, Sára Hutová, Monika Šenkeříková, Hana Fišerová

Míša Hudcová, Nikol Peřinová, Anna Chovancová, Vendula Horváthová

ŠKOLNÍ OLYMPIÁDY

Aneta Ševčíková, Marek Vavrečka, Dominik Libosvár

STUDÉNKA HLEDÁ TALENT - ŠKOLNÍ KOLO

Jana Böhmová, Sára Hutová, Monika Šenkeříková, Hana Fišerová

Berenika Bohdalová, Adéla Bolfová, Iva Fišerová

KONVERZAČNÍ SOUTĚŽ V ANGLICKÉM JAZYKU

Tomáš Popp, Vojtěch Zuzaník, Aneta Ševčíková, Simona Richterová

BUTOVICKÝ SLAVÍČEK

Ema Richterová

Jáchym Richter

Viktorie Bittnerová

FLORBALOVÝ TURNAJ NA ZŠ SJEDNOCENÍ

Škola, Kotrla, Polášek, Gebauer, Placzek, Černoch, Babůrek, Kozub

Šelong, Žiga, Bém, Švagera, Lednický, Žaloudek, Šimíček, Černoch, Jochmann, Konečný

HUDEBNÍ SOUTĚŽ

Tereza Bláhová, Lucie Školová, Odeta Říčanová, Sára Hutová, Barbora Ševčíková

PIŠKVORKY

Lukáš Kotásek, Jakub Martinek, Adéla Janáková, Jan Henzel

Martin Škola, Dominik Libosvár, Adam Babůrek, David Wilček

STUDÉNECKÁ LAŤKA

Nikola Pavlovičová, Michal Draškovič, Aneta Ševčíková, Karolína Beranová, Eva Zindlerová

BUTOVICKÁ LAŤKA

Barbora Bergrová

Aneta Ševčíková

Michal Draškovič

Václav Štekl

ÚSPĚŠNÍ ŘEŠITELÉ ŠKOLNÍHO KOLA DĚJEPISNÉ OLYMPIÁDY

Marek Vavrečka, Vojtěch Martinásek

2. MÍSTO OKRESNÍ KOLO VE FLORBALU

Hanka Fišerová, Simona Olivíková, Míša Hudcová, Venda Horváthová, Viky Tománková, Míša Dreslerová, Sabina Košárková, Zuzka Kramářová

ÚSPĚŠNÍ ŘEŠITELÉ ŠKOLNÍHO KOLA ZEMĚPISNÉ OLYMPIÁDY

Nela Němcová

Iveta Libosvárová

Vojta Martinásek