Olympijský běžec v každém z nás: Na škole proběhl dětský Olympijský běh!
Ve středu 17. 6. ožilo naše sportovní hřiště i jeho okolí velkou sportovní událostí. Pro všechny žáky školy se totiž uskutečnil dětský Olympijský běh, kterým jsme oslavili radost z pohybu a fair play.
Skvělá atmosféra i počasí
Letošním závodům přálo naprosto pěkné počasí, které vydrželo během celého dopoledne. Sluníčko a příjemná teplota vytvořily perfektní kulisu pro skvělé sportovní výkony i hlasité fandění spolužáků.
Závody vytrvalosti a fair play
Na startovní čáru se postupně postavili všichni soutěžící žáci. Čekaly je závody vytrvalosti dle věkových kategorií, takže si každý mohl změřit síly se svými vrstevníky na tratích odpovídajících jejich věku. Bylo úžasné sledovat, s jakým odhodláním se naši školáci do běhu pustili – od těch nejmladších až po nejstarší deváťáky.
Celý závod se vydařil a žáci si jej užili na maximum. Nikdo nevzdal a každý, kdo doběhl do cíle, byl pro nás vítězem!
Děkuji všem běžcům za předvedené výkony a už teď se těším na další ročník!
Mgr. Jan Neubauer, vedoucí akce