Takoví jsme my – školní akademie

Všichni máme rádi volný čas, ovšem každý z nás ho využívá jiným způsobem. Že se dá ale volný čas strávit přípravou zábavy pro jiné, předvedli žáci naší školy. Pro své spolužáky, ale také rodiče a známé připravili devadesátiminutové vystoupení pod názvem Takoví jsme my. Každý, kdo v úterý 31.5.2011 naši školní akademii viděl, se určitě nejen dobře pobavil, ale i objevil u svých spolužáků a kamarádů dovednosti, o kterých možná ani nevěděl, a pro příští školní rok našel třeba inspiraci, jak své volné chvíle smysluplně využít.

Hodnocení školní akademie slovy diváků i účinkujících:

Na akademii se mi líbilo vystoupení 8.A a také taneční vystoupení. A taky děkuji, že když mi praskla struna na kytaře, tak mi p. uč. Neuwirthová půjčila svou kytaru. 
                                                                                                    Jitka Jarošová, 5. třída

Byla to asi nejlepší akademie. Nebylo to ani dlouhé ani krátké. Bylo to tak akorát. Bylo to všechno pěkné, ale 8.A byla nejlepší.
                                                                                                    Jana Zajíčková, 5. třída

Dne 31. 5. 2011 se na naší škole uskutečnila akademie pod názvem Takoví jsme my. Celý program trval okolo hodiny a půl. Vystoupili v něm žáci od 1. až po 9. třídu. Dopoledne vystupovali pro své spolužáky a odpoledne pro rodiče. Na akademii se mi líbilo vystoupení od 8.A, která se vložila do světa showbyznysu. Dále zahráli třeťáci svou pohádku, která skončila jako každá pohádka šťastně. Také naše spolužačka Hanka Pospíšilová vystupovala s tanečním kroužkem p. uč. Vavrošové. Celý program moderovali Sabina Holaňová a Adam Poštolka z 9. třídy. Do moderování zapojili i humor. Akademie se mi moc líbila a hodnotila bych ji jako výbornou prezentaci naší školy ZŠ Butovické.
                                                                                                    Katka Velčovská, 6. třída

Na akademii se mi líbilo představování zpěváků, které bylo dobře vymyšlené a připravené. Ještě se mi líbily mažoretky a balet, kde vystupovala moje spolužačka a kamarádka Eva Böhmová. Hezké byly kostýmy od všech vystupujících a i p. uč. Myšková měla krásný kostým. Holky z tanečního kroužku předvedly pěknou choreografii, kterou vymyslely za pomoci p. uč. Vavrošové. Moderátoři Sabina Holaňová a Adam Poštolka moderovali úžasně, zřetelně vyslovovali.
                                                                                                    Barbora Horáková, 6. třída

Na akademii, která se konala 31. 5. 2011, jsem tancovala spolu se dvěma kamarádkami ze ZŠ Sjednocení. Doprovázela nás výborná atmosféra, skvělí moderátoři, paní učitelky a děti. Měla jsem trému, která postupem času opadala. Příprava na akademii trvala víc než měsíc. Celou akci natáčeli naši spolužáci z mediálního kroužku. 
                                                                                                    Eva Böhmová, 6. třída

31. 5. 2011 proběhla akademie ZŠ Butovické pod názvem Takoví jsme my. Vystupující žáci předvedli, jak jsou velice nadaní. Ukázali, že jsou nadaní po stránce hudební, taneční i divadelní. Já jako moderátorka akce jsem obdivovala učitele, jakou měli s žáky trpělivost a jak úžasné vystoupení připravili. Po několika zkouškách se žáci jen zlepšovali a zlepšovali a také oni měli trpělivost s učiteli, kteří je zastavovali a opravovali. Musím ale uznat, že výsledný efekt stál za to. Tato akce se mi moderovala úžasně, protože v sále byla super atmosféra. Moderování bylo pro mě zábavné a hodně jsem se nasmála. 
                                                                                                    Sabina Holaňová, 9. třída

Vystoupení žáků 1. až 9. třídy se nám líbilo. Pomáhali jsme chystat kulisy, takže jsme každé vystoupení sledovali z pódia. Stavět kulisy nebylo jen tak lehké, protože všechno muselo proběhnou rychle, aby vždy mohlo začít další představení. Bylo to hodně zodpovědné. Nejvíce se nám líbilo představení mažoretek a pohádka žáků 3. třídy. Velice nás překvapil Štěpán Zajíček z 8.B, který ukázal skvělou hru na klávesy a bicí. 
                                                                                                    Lukáš Kotek a Lukáš Šnejdrla, 9. třída

Takoví jsme my – to byl název školní akademie, která se na naší škole odehrála 31. 5. 2011. Skoro každá třída přispěla nějakým vystoupením a někdo se objevil na pódiu i dvakrát. Každé představení bylo něčím originální a zajímavé. Viděli jsme taneční a pěvecká vystoupení, pohádky, mažoretky, parodii na zpěváky, která většinu z nás pobavila, a vystoupení s hudebními nástroji. Akademie se konala zvlášť pro školu a zvlášť pro rodiče a veřejnost. Všichni účinkující i diváci se po celou dobu skvěle bavili a i přes složitou organizaci všechno dobře dopadlo. 
                                                                                                    Kristýna Drejslová, 9. třída

     
     

     
Comments