Pohár rozhlasu 2009

Dne 18.5.2009 se konala na stadionu tradiční atletická soutěž pro žáky druhého stupně. Ve Studénce se jí zúčastňují a sportovní výkony svých žáků poměřují základní školy Sjednocení, TGM a naše základní škola Butovická. 
Pro soutěže byli žáci rozděleni do kategorií starších a mladších žáků. 
Soutěžilo se v disciplinách: běh na 60m, štafeta na 4x60m, vytrvalostní běhy na 600, 800, 1000 a 1500 metrů, skok do dálky, skok do výšky, hod kriketovým míčkem a vrh koulí. Ve všech disciplínách se žáci naší školy snažili podat co nejlepší výkon. 
Z výsledků soutěže je jasné, že se jim to maximálně podařilo. Žáci naší školy zvítězili ve všech zařazených disciplínách. Takový výsledek, třeba že je jen výsledkem základního okrskového kola, je dobrou sportovní vizitkou naší školy. Je obrazem velmi kvalitní práce našich tělocvikářů, je výsledkem obrovské motivace k pohybu a sportování u našich žáků. 

Všem za jejich vzornou reprezentaci školy děkuji a do dalších atletických klání přeji mnoho zdaru.

Poděkování patří zejména:

Vyučujícím: Mgr. Aleně Mičkalové, Mgr. Janu Neubauerovi 

Žákům: 
V kategorii mladších žáků – Ivetě Barnetové, Sabině Holáňové, Michaele Rusnyákové, 
Denise Cingelové, Adrianě Pavlovičové, Lence Pischové, Haně Rozehnalové, 
Martině Dybalové, Lucii Gansové, Filipu Kudlovi, Lukáši Kotkovi, Janu Zindlerovi, 
Davidu Farskému, Davidu Kavanovi, Janu Demlovi, Ondřeji Perůtkovi, Davidu Ondrovi.

V kategorii starších žáků – Anně Pomikálkové, Martině Šnajdrové, Veronice Dreslerové, Dominice Krischkové, Barboře Nedělové, Evě Rychtarové, Veronice Grézlové, 
Alžbětě Šütöové, Žanetě Tobolové, Kláře Macháčkové, Vendule Švecové, Jakubu Herákovi, Danielu Perůtkovi, Pavlu Hermanovi, Tomáši Hermanovi, Filipu Henzelovi, 
Danielu Bartošovi, Štěpánu Olbrechtovi, Davidu Burkovi, Jakubu Šoltysovi, 
Michalu Vlčkovi. 
Comments